Zapraszamy od 28 .IV. 2017 roku - otwarcie sezonu 2017 roku
Rezerwacje - Weekend Majowy prosimy składać pod nr.tel. +48600-97-11-12 , +4894/316-61-34
lub ze strony internetowej (zakładka formularz rezerwacji)

Nowoczesne i komfortowe składy kursować będą popołudniami z Warszawy, przez Wrocław i Wałbrzych, do Jeleniej Góry. Pociąg do Kołobrzegu wyjeżdżać będzie z Krakowa w godzinach popołudniowych. Po drodze do Kołobrzegu zatrzyma się m.in. w Warszawie, Trójmieście, Lęborku, Słupsku i Koszalinie.

Wprowadzenie na nowe trasy pociągów Pendolino znacznie poprawi nie tylko komfort podróży, ale zapewni bezkonkurencyjne czasy przejazdu. Podróż ze stolicy do Jeleniej Góry zajmie 5h33min, czyli o blisko 3h30min krócej niż obecnie. Natomiast z Krakowa i Warszawy do Kołobrzegu, pociąg pojedzie odpowiednio 8h27min (dziś ponad 11h) i 5h53min (dziś blisko 8h).

Planując podróż z wyprzedzeniem pasażerowie będą mogli skorzystać z oferty Super Promo lub Wcześniej – Taniej. Ceny biletów za podróż z Warszawy do Kołobrzegu oraz Warszawy do Jeleniej Gó

Czytaj całość...
Zapraszamy na stronę naszej gminy www.mielno.com lub www.mielno.pl
29 kwietnia składy Pendolino pojawią się w Jeleniej Górze i Kołobrzegu. Każdego dnia nowoczesnymi pociągami PKP Intercity będzie można podróżować na trasie Warszawa – Jelenia Góra – Warszawa oraz Kraków- Warszawa –Koszalin(Mielno)- Kołobrzeg – Kraków. Ceny biletów będą zaczynać się od 79 i 100 zł.

Czytaj całość...


www.apartamenty.nad.morzem.net       hotel spa nad morzem       mielno pokoje